Additional information
| Brand Name | Berjaya (Malaysia) |
|---|---|
| Model No. | BS 2DCF4/Z |
| Dimensions (WxDxH) | 1200 x 760 x 840 mm |
| Power Consumption | 220-230V/50Hz/1Phase |
| Cooling Capacity | 362 W |
| Wattage | 371-409 W |
| Ampere | 2.5-2.7 A |
| Temperature | 1 to 6°C / -20 to -12°C |
| Weight | 88 Kg |
| Capacity | 120L / 120L |








