Additional information
| Brand | Giorik (Italy) |
|---|---|
| Model | ETE10W |
| Dimensions (WxDxH) | 870x750x1020 mm |
| Capacity | 10 trays of 600×400 mm |
| Electric Power | 12.6 KW,400V/3N |
| No. Fan | Two Fan |
| Steam System | Direct |
| Control Panel | Touch Screen |
| Temperature | 50° C to 300° C |
| Other Feature | Automatic Washing |











