Additional information
| Brand name | EKA (Italy) |
|---|---|
| Model no | EKF 423 M |
| Dimensions (WxDxH) | 590 x 695 x 590 mm |
| Capacity | 4 trays of 429×345 mm |
| Power | 2.6 Kw, 230V/50Hz/1 |
| Temperature | 50° C to 300° C |
| No. Fan | One Fan |
| Weight | 36.4 Kg |
USD $ 1,050.00
| Brand name | EKA (Italy) |
|---|---|
| Model no | EKF 423 M |
| Dimensions (WxDxH) | 590 x 695 x 590 mm |
| Capacity | 4 trays of 429×345 mm |
| Power | 2.6 Kw, 230V/50Hz/1 |
| Temperature | 50° C to 300° C |
| No. Fan | One Fan |
| Weight | 36.4 Kg |
USD $ 1,050.00
| Brand name | EKA (Italy) |
|---|---|
| Model no | EKF 423 M |
| Dimensions (WxDxH) | 590 x 695 x 590 mm |
| Capacity | 4 trays of 429×345 mm |
| Power | 2.6 Kw, 230V/50Hz/1 |
| Temperature | 50° C to 300° C |
| No. Fan | One Fan |
| Weight | 36.4 Kg |