Additional information
| Brand | Giorik (Italy) |
|---|---|
| Model | ECE102 |
| Dimensions (WxDxH) | 870x750x1020 mm |
| Capacity | 10 trays of 600×400 mm |
| Electric Power | 12.6 KW,400V/3N |
| No. Fan | Two Fan |
| Steam System | Direct |
| Control Panel | Analog Control |
| Temperature | 50° C to 280° C |










