Additional information
| Brand Name | Berjaya (Malaysia) |
|---|---|
| Model No. | BS 2DF5/Z |
| Dimensions (WxDxH) | 1500 x 760 x 840 mm |
| Power Consumption | 220-230V/50Hz/1Phase |
| Cooling Capacity | 415 W |
| Wattage | 665-735 W |
| Ampere | 4.1-4.5 A |
| Temperature | -20 to -12°C |
| Weight | 102 Kg |
| Capacity | 387 L |









