Additional information
| Brand Name | Berjaya (Malaysia) |
|---|---|
| Model No. | BS 2DC4/Z |
| Dimensions (WxDxH) | 1200 x 760 x 840 mm |
| Power Consumption | 220-230V/50Hz/1Phase |
| Cooling Capacity | 530 W |
| Wattage | 380- 420 W |
| Ampere | 2.8-3.2 A |
| Temperature | 1 to 6°C |
| Weight | 86 Kg |
| Capacity | 278 L |










