Additional information
| Brand Name | Berjaya (Malaysia) |
|---|---|
| Model No. | BS 2DCF6/Z |
| Dimensions (WxDxH) | 1800 x 760 x 840 mm |
| Power Consumption | 220-230V/50Hz/1Phase |
| Cooling Capacity | 415 W |
| Wattage | 456-504 W |
| Ampere | 3-3.4 A |
| Temperature | 1 to 6°C / -20 to -12°C |
| Weight | 119 Kg |
| Capacity | 213L / 213L |










