Additional information
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-12L-2 |
| Dimensions(WxDxH) | 580x550x410mm |
| Capacity | 12L+12L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 6.5KW |
| Weight | 17.6kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |
USD $ 316.00
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-12L-2 |
| Dimensions(WxDxH) | 580x550x410mm |
| Capacity | 12L+12L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 6.5KW |
| Weight | 17.6kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |
USD $ 316.00
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-12L-2 |
| Dimensions(WxDxH) | 580x550x410mm |
| Capacity | 12L+12L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 6.5KW |
| Weight | 17.6kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |