Additional information
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-12L |
| Dimensions(WxDxH) | 290x550x410mm |
| Capacity | 12L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 3.25KW |
| Weight | 9.8kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |
USD $ 158.00
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-12L |
| Dimensions(WxDxH) | 290x550x410mm |
| Capacity | 12L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 3.25KW |
| Weight | 9.8kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |
USD $ 158.00
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-12L |
| Dimensions(WxDxH) | 290x550x410mm |
| Capacity | 12L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 3.25KW |
| Weight | 9.8kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |