Additional information
| Brand Name | Blue Flame (China) |
|---|---|
| Model No | BF-DKB-002 |
| Dimensions (WxDxH) | 1400x740x800+200 mm |
| Gas Type | LPG |
| Rate | 2.8Kpa |
| Power | 240W |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Net Weight | 150Kg |
USD $ 561.00
| Brand Name | Blue Flame (China) |
|---|---|
| Model No | BF-DKB-002 |
| Dimensions (WxDxH) | 1400x740x800+200 mm |
| Gas Type | LPG |
| Rate | 2.8Kpa |
| Power | 240W |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Net Weight | 150Kg |
USD $ 561.00
| Brand Name | Blue Flame (China) |
|---|---|
| Model No | BF-DKB-002 |
| Dimensions (WxDxH) | 1400x740x800+200 mm |
| Gas Type | LPG |
| Rate | 2.8Kpa |
| Power | 240W |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Net Weight | 150Kg |