Additional information
| Brand Name | : HKAKABO |
|---|---|
| Model No. | : HKA-001 |
| Dimensions(WxDxH) | : 890x520x760mm |
| Volts | : 220V/50Hz |
| Power | : 475 W |
| Temperatur | : 4°C to 8°C |
| Gas Type | R 134a |
| Rate | 2.8Kpa |
USD $ 750.00
| Brand Name | : HKAKABO |
|---|---|
| Model No. | : HKA-001 |
| Dimensions(WxDxH) | : 890x520x760mm |
| Volts | : 220V/50Hz |
| Power | : 475 W |
| Temperatur | : 4°C to 8°C |
| Gas Type | R 134a |
| Rate | 2.8Kpa |