Additional information
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-8L |
| Dimensions(WxDxH) | 310x410x340mm |
| Capacity | 8L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 2.8kw |
| Weight | 6.2 kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |
USD $ 86.00
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-8L |
| Dimensions(WxDxH) | 310x410x340mm |
| Capacity | 8L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 2.8kw |
| Weight | 6.2 kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |
USD $ 86.00
| Brand Name | ELABORATEX(China) |
|---|---|
| Model No | HEF-8L |
| Dimensions(WxDxH) | 310x410x340mm |
| Capacity | 8L |
| Volts | 220-240V/50-60Hz |
| Power | 2.8kw |
| Weight | 6.2 kg |
| Temperature Control | 50-190℃ |